srchost internetimi yüklü bir şekilde yiyor yaklaşık 20 mb

neler yaptıysam çozemiyoum bütün yazılımlar driverler sürücüler aklınıza gelebilecek bütün herşey güncel windows orjinal ama yok kapanmıyorda yemeye devam ediyor (svchost.exe)

kullanici99960 kullanici99960 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanım.net YouTube kanalındaki bu videodan svchost virüs mi değil mi anlayabilirsiniz(https://youtu.be/mrkVf0FDoc8) Aslında kısa bir süreliğine bir miktar internet yemesi normal olabilir, güncelleme falan alıyor olabilir. Ama uzun süreli olarak bu şekilde internet yemesi normal değil. Eğer virüs ise Malwarebytes yükleyip tarama yapın. Eğer virüs belirtisi bulamazsanız temiz önyükleme yaparak bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)