SS IP TV'de Sinevizyon kanalları

Sinevizyon kanallarını gördüm. hani kapatılmıştı? Halen yayın yapıyor, hemde yeni filmler gördüm, doğru mu? Kanal isminde FilmBox yazıyor, tıklayınca Sinevizyon çıkıyor. Bilgisi olan var mı? Yani, Sinevizyon kanalları yayın yapıyor mu?

ebuhasan ebuhasan (30)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde o tarz kanallar kaçak yayın yapıyolar ve her zama frenkans bilgileri degişiyor.

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Aslında merak ettiğim şey sinevizyon kanallarının yayın yapıp yapmadığıydı. ebuhasan 4 yıl önce
    • en son bildigim kadarıyla ücretli servislere geçiş yapıldı.. krsn 4 yıl önce