Ssd almak istiyorum

Merhaba bir SSD alacaktım da sizce hangi markayı alayım en güzeli hangisi sıralarıyla söyleyebilir misiniz

muha189 muha189 (29)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Benim size marka önerilerim;

    1. Samsung

    2. Sandisk

    3. Corsair

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Her markanın iyi kötü modelleri vardır. Mesela ADATA. ADATA'nın kronik sorunlu SU630-650 modelleri vardır ancak ADATA'nın ürettiği XPG M2 SSD'ler piyasada bulunabilecek iyi SSD'lerdendir. Bu konu çok kapsamlı olur. Bütçeni söyle gereken öneriyi yapalım.

      hydra hydra (3800)