SSD Görünmüyor.

Merhaba,

Aşağıda linki buluan freedos pc yi satın aldım. Fakat ssd görünmüyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz. Luzüm halinde teamwiever den bağlanabiliriz.

https://www.hepsiburada.com/hp-15-da2023nt-intel-core-i5-10210u-4gb-1tb-128gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-9ct89ea-pm-HB00000RYY90-yorumlari

ferhatcelik ferhatcelik (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşletim sistemi yükledinizmi şuan ? BIOS'ta SSD görünüyor mu ?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Kendim 1 tb diski 2ye böldüm.

      ferhatcelik ferhatcelik (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Disk yönetimi ne girip ekranın fotoğrafını atarmısın ? hydra 3 yıl önce
      • Yukarıkaki cevaba ekledim. ferhatcelik 3 yıl önce