SSD hakkında bir konu

Merhaba arkadaşlar, aşağıda gördüğünüz gibi bilgisayarım da 2 tane SSD görünüyor. Ama bende 1 tane SSD var ve boyutu 1 TB. D: sürümü, C: sürümünün kopyası gibi birden ortaya çıktı. D: sürümü, C: sürümünü etkilemeden D'yi silmemin veya kaldırmanın bir yolu var mı? D: sürümü görünmesin. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Çok teşekkürler.

cmbzynl cmbzynl (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tuhaf bir sorun, bilgisayarınıza gelen windows güncellemelerini yapın büyük ihtimalle windows'un yazılımsal bir sorunu var burada gibi görünüyor.

    darkcrak darkcrak (5158)