SSD'nin içinde "ext4.vhdx" adlı dosya var, nasıl açabilirim?

SSD'nin içinde "ext4.vhdx" adlı bir dosya var, bunu nasıl açabilirim?

kullanici322746 kullanici322746 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .VHDX uzantısı Windows 8 sanal disk uzantısıdır.

    Açmak için yapman gereken şey sağ tuşla tıklamak ve açılan menüden bağla seçeneğini tıklamak. Windows 10, Windows 8 kullanıyorsan ek bir programa ihtiyacın yok.

    .VHDX  dosyası fiziksel bir disk gibi davranır. Bu dosya içinde sürücüymüş gibi dosya atabilir klasörler oluşturabilirsin.

    ext4 linux işletim sisteminde kullanılan dosya sisteminidir ext4.vhdx dosyası içinde linux olan bir sanal disk olabilir.

    murat murat (12492)