Standart Gelişim PCI-USB Ana Bilgisayar Denetleyicisi

Bilgisayarım windows 7 ultimate Tabletimi okumuyordu bnde Microsoft Support a girip cözüm aramak istedim üstede yazdıgım gibi o bölümü kaldırın usb leri cozun dedi ve aynisinida yaptim ama tam aksine çözüm yerine felaket oldu 4 saat boyunca arastirma yaptım ama bir türlü hicbir aygit okunmuyor ama sadece fare ve klavyenin işigi yaniyor ama yinede calismiyor BIOS'a girdiğimde sorunsuz calisiolar ama Windows Masaustune Geldgmde Hicbir Sekilde Calismiyor Desteklerinizi Bekliyorum Saygılarımla

Nefret Etme Cok Seversin

Cok Sevme Nefret Edersin

ram2277 ram2277 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    PC'yi Güvenli Modda açmayı (PC açılırken F8 tıtıklanarak açılan menüden girilir) ve oradan sistemi problem öncesi bir zamana geri almayı dene:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer Güvenli Mod'a girilemezse ve/veya sistem geri yüklemesi yapılamazsa PC'yi windows 7 yükleme medyası (DVD, flash bellek) ile başlatarak ön yükleme sonrası "onarım" seçeneklerini denersin.

    Buda yapılamaz veya sonuç vermezse geriye PC'ye format atarak işletim sistemini yeniden yüklemek kalır.

    Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Format Gerekiyormuş tesekkur ederm destegnz icin

      ram2277 ram2277 (3)