StatCounter.com rapor e-postası yolluyor nasıl kapatırım?

StatCounter boş rapor gönderiyor?

StatCounter e-posta gelmesini istemiyorum ne yapmam gerek?

StatCounter abonelik istemiyorum kapatamıyorum?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Statcounter  bize yönetiğimiz site istatistiklerimizi detaylı bir şekilde inceleme olanağı sunmaktadır. ziyaret süreleri, harita konum vb. gibi birçok detayı vermektedir.

    StatCounter.com rapor e-postasını kapatmak istiyorum?

    kullandığınız e-posta servisine girmesin gerekiyor ve StatCounter isminde gelen e postayı açmanız lazım.

    • ve e posta servisine girdik ''statcounter reports'' yazan e-postaya giriyoruz .

    • gelen e-postanın bittiği yere kadar inin orada ''If you wish to disable email reports please'' yazınısı göreceksiniz ve ''click here'' basın

    ve sizi kendi sitesine yönlendirecek dondurmamız için alan verecektir .

    isminizi, e-posta adresiniz ve neden iptal etmek istediğinizle ilgili bilgi isteyecekler (ingilizce yazmanız gerekiyor) nokta koyabilirsiniz eğer açıklama yapmak istemiyorsanız .

    ve dondurdunuz ''disable report'' yazan çubuga tıklayın onaylayın .

    (Thank you. Your email report has been disabled)

    Teşekkür ederim. E-posta raporunuz devre dışı bırakıldı

    ve daha e-posta gelmeyecektir .

    bl4lev bl4lev (790)