Steam 0 Kb/s Indirme Sorunu

Steamdan oyun indirmeye çalıştığımda 0 kb/s oluyor 5 10 dakika sonra 3 mb/s 4 mb/s oluyor sonra tekrar 0 kb/s ne yapmam gerekiyor?

(İndirme Bölgesini değiştirme,İndirme Önbelleğini temizleme,Adwcleaner kullan gibi şeyler demeyeniz lütfen çünkü denedim fakat hala sorun devam ediyor)

furkanceyln47 furkanceyln47 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kaldırıp tekrar yüklediniz mi?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Evet,Hala sorun devam etmekte ilk defa böyle yapıyor uplay gibi diğer platformlarda denediğimde sıkıntı yaşamadım

      furkanceyln47 furkanceyln47 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • İndirme ayarlarını bi kontrol etseniz. Orada anormal olan, yapılmaması gereken bir değişiklik varsa onları kurcalayın. omercik 6 yıl önce