Steam'a para nasıl yatırılır.

Türkiye İş Bankası banka kartım fakat kredi kartı değil yani (kredi kullanmadım hiçbir zaman.) Şuan kartımda 100TL var. Steam hesabıma 100TL den 35TL sini eklemek istiyorum ne yapmalıyım ?

-Teşekkür Ederim..

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Steam uygulamasını açtıktan sonra sağ üst kısımda kullanıcı isminin olduğu yere tıkla ve ardından " Cüzdanımı Görüntüle " seçeneğini tıklayarak aç.

    Gelen ekranda yatırmak istediğin para miktarını seçerek " Para Ekle " butonuna bas.

    Daha sonra ödeme ekranı gelecek burada sana uygun olan kartı seçip devam et butonuna basacaksın. ( Senin İş Bankası Kartı için ; ödeme yöntemi bölümünden İş Baknası ( BoaCompra ) seçmelisin. )

    Aşağıdaki onay kutucuğunu işaretleyip " BoaCompra'ya Devam Et " butonuna basacaksın.

    BoaCompra'ya Devam Et dedikten sonra ayrı bir steam penceresi açılacak ; buraya kart bilgilerini girip para yatırma işlemini tamamlarsın.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ek olarak steam'a 10 TL den aşağı para yükleyemiyorsun kod vs yoksa sende @lucas77 darkcrak 4 yıl önce