Steam Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır ?

Steam Cüzdan kodu nerelerden alınır ?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle steam'ı açıp sağ üst köşeden kullanıcı adınıza tıklayıp " Cüzdanımı Görüntüle " seçeneğine tıklıyoruz.

    Bu kısımdan " Bir steam cüzdan kodu ya da Hediye Kartı kullan " seçeneğine tıklıyoruz.

    Buraya Cüzdan Kodunuzu giriyorsunuz ve Devam et seçeneğine tıklıyorsunuz.

    Ve işlem tamam, cüzdan kodunuz hesabınıza tanımlanmıştır.

    Steam Cüzdan Kodu Satın Almak için;

    N11, Trendyol gibi sitelerden satın alınann Cüzdan kodlarında gecikme yaşanabilir...

    hydra hydra (3800)