Steam'da kısa süreliğine ücretsiz oyunlar sürekli ücretsiz mi?

Steam'dan bir oyun indirdim ve bu oyun paralı iken ücretsiz olmuş ben de indiriyim dedim fakat bu oyunun Ücretsiz sürümü 3 gün sonra sona eriyor bu süre dolduktan sonra kütüphanemde kalacak mı bu oyun yoksa o süre dolduğu zaman oyunu satın almak mı zorunda kalacağım

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Steam'da kısa süreliğine ücretsiz olan oyunları büyü bir hevesle indiriyoruz fakat 3 gün yazıyor.

    -3 gün sonuçta 3 gün dolmadan indiriyim de sürekli Steam Kütüphanemde kalsın.

    Diyorsunuz fakat o 3 gün içerisinde oyunu oynayıp zevk almanızı ve level atlayıp o heyecanı yaşamanızı istiyorlar çoğunlukla bunu strateji oyunlarında yapıyorlar ki kasılın ve para kazanın şehrinizi ve futbol takımınızı gibi oyunlar ücretsiz oluyor çünkü bu oyunların sonu yok diye bilirim olsa da 3 gün içerisinde bitiremezsiniz ki.Bu 3 gün doldukdan sonra bu oyun siliniyor sizden fakat bu oyunun save dosyası kalıyor çünkü oyunu satın almak isterseniz oyun size diyorki oyunu satın al kaldığın yerden devam et.

    -Peki kısa süreliğine fiyatı düşen uygulamalar da böyle oluyor mu?

    Kısa süreliğine fiyatını düşürdükleri oyunları satın aldığınız zaman sürekli steam kütüphanenizde kalıyor bu oyun artık sizin oyun oluyor düşünün ki indirimde bir şey alıyorsunuz bunu birisi sizin elinizden ala bilir mi hakkı var mı siz o oyuna para veriyorsunuz ve alıyorsunuz fakat kısa süreli ücretsiz olan oyunlarda bu farklı adam diyor ki sen bu oyunu dene o süre zarfında eğer beğenirsen satın al.

    Düşünün ki bir antivirüs programı indiriyorsunuz 15 gün deneme süresi veriyor bu deneme süresi dolduğu zaman işlevi de gidiyor.

    darkcrak darkcrak (5168)