Steam'dan 0 bytes hatası

Steam dan bir şey indirirken 0 bytes ama telefondaki modemi pc ye bağlayınca indirme devam ediyor her ne denediysem işe yaramadı

Edit:Sorunu çözdüm.Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra bana birşeyler gevelediler.Hata olmuş falan dediler.Sonra düzelttiler.Yine de yardımlarınız için teşekkürler.

ghost35official ghost35official (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

İnternetten baktım hataya ; bi yerde %100 disk kullanımından kaynaklandığını bunun içinde şu yolu izleyerek çözdüğünü belirtmiş..

- Komut İstemi’ni Yönetici Olarak Çalıştır

- Bu komutu “ WPR -cancel “ gir.

Bu işlemden sonra tekrar indirmeyi başlat.

Ek olarak Harddisk Doluysa bu durum oluşabilme ihtimalide var.

Modemi kapatıp tekrar açarak dene .

Steam indirme limitini kontrol et.

Steam güncel tutmaya çalış.

Bu işlemlerden sonra sonucu tekrar yaz dostum..

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
5 yıl önce cevaplandı

    Steam 0 bytes sorunun için farklı çözüm önerileri var.

    Birici çözüm önerim: Öncelikle indirme bölgesini değiştirmeyi dene

    1. Önce İndirme işlemini durdur.
    2. Daha sonra Steam - Ayarlar bölümüne gir.
    3. İndirmeler'i seç
    4. İndirme bölgesini değiştirmeyi dene. İndirme bölgesini farklı bir ülke seç. Örneğin ABD veya Avruoadan bir ülke.
    5. Şimdi tekrardan indirmeyi yeniden başlat.

    İkinci çözüm önerim: İndirme ön belleğini temizle.

    1. Steam Ayarlar bölümüne git.
    2. İndirmeler'i seç.
    3. İndirme Önbelleğini temizle'yi seç
    4. Çıkan uyarıyı OK diyerek geç.
    5. Şimdi indirme işlemini tekrar dene.

    üçüncü çözüm önerim: Adwclenaer ile temizlik yap.

    Bazı zararlı yazılımlar steam 0 bytes sorununa yol açabiliyor.  Önerim bilgisayarın ilk olarak temiz olduğundan ve virüs olmadığından emin ol. Bunun için iki program ile tarama yapabilirsin
    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?
    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Bunları bir dene bakalım.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Steam'den pek anlamam ama forumun birinde "Müşteri hizmetlerini aradım,  kısıtlama yapmışlar, sorunu düzelttiler" yazmış. Steam müşteri hizmetleri diye bir numara yok. Muhtemelen internet servis sağlayıcıdan bahsediyor. Kullandığın internet servis sağlayıcının müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Steam indirme yapamıyorum bir kısıtlama var mı diye sorabilirsin. Durumu da bize bildirirsin, biz de öğrenmiş oluruz.

      Modem üzerinden indirme başladığına göre kesin kullandığın servis sağlayıcı bir tür kısıtlama / engelleme yapıyor demektir. İnternet servis sağlayıcını mutlaka ara ve aynen durumu kendilerine ilet.

      hakan hakan (15424)