Steam Day of infamy disk yazma hatası

Merhaba ben steamdan Day of infamy aldım ama kurduğumda eksik dosya ayrıcalıkları hatası aldım sonra silip tekrar kurduğumda bu hatayı aldım lütfen yardım edermisiniz. resmin linkini attım: https://i.hizliresim.com/ZOrq2Z.png

kaanpasa kaanpasa (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunu Silmeseydin dosyaları kontrol ederdin sorunu karşılardı muhtamelen ama attıgın link resim acılmıyor..

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

      Muhtemelen indirirken eksik inmiştir, internet kesilmiştir. Yeniden yüklemeyi dene. olmassa STEAM DESTEĞE başvur.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)