Steam de de o sorun olur mu yardım?

Ya arkadaşlar cracked steam de cs go var onu yüklerken istemciniz bu oyunu çalıştırmak için güncellemeye gereksinim duyuyor diyor.Bende orjinal cs go almak istiyorum yani normal steamdan alırsam bu hatayı verirmi eğer verirse boşuna para vermek istemiyorum.

Cs Go Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
RAM: 2 GB
Ekran kartı: (256 MB) Pixel Shader 3.0 destekli ekran kartı
Direct X: Dx 9

Benim Sistemim:

İşlemci: Intel Core 2 Duo E7400

Ram: 2GB

Ekran kartı: (512) mb 8400GS

Direct X: Dx11

muratg muratg (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaldırmazsa veya herhangi bir problem çıkarsa iade edip eksiksiz paranızı alabiliyorsunuz

    bcaggul bcaggul (117)