Steam de Oyun oynarken bilgisayar reset atıyor

SADECE Steam de oyun oynarken (örn: Europa Universalis 4 ve CS:GO ) Bilgsayar oyunun ortasında reset atıyor. Oyun Önbelliğini doğruladığımda her zaman 1 hata var ve düzeltildi deniyor. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Fanlar yetersiz ve Termal Macun ile ilgili olabileceğini düşünüyorum ama oyun önbelleğini doğruladığımda 1 hata almam kafamı karıştırıyor. LÜTFEN YARDIM EDİN!

altugy altugy (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    oyunlar herzaman için bilgisayarı yorar CPU ve bellek aşırı çalıştığı için reset atabilir

    oyun oynarken başka açık uygulamaları kapatırsanız en azından bilgisayar gücünü sadece oyunda kullanırsın

    bilgisayar altına konan soğutculardan alın yinede ısınmasını önler

    reset atma durumunda iken aşağıda resimde tarifimi uygulayın

    ekran alt cubuğuna sağtuş yapın görev yöneticisini açın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bilgisyar ısındığı için kapanmıyor hatta pc kapandığında soğuk oluyor.

      altugy altugy (1)