Steam'den indirme işlemi yaparken aynı anda Driver(NVIDIA) güncellemesi yapılır mı?

Başlıkta belirttiğim gibi aslında bilerek yapmış olduğum bir olay değil. Sistemi yeni satın almıştım ve driver güncellemesi yapmayı unuttum. Oyunun yarısı indirildiğinde aklıma geldi, NVIDIA GeForce Expereice'den güncelledim. Şimdi ben bunların ikisini aynı anda yaptığım için Ekran Kartıma Fiziksel ya da Donanımsal olarak bir zarar görür mü? 3-4 gündür bunun üzerine çok araştırma yaptım, bir şey bulamadım.

emircanx emircanx (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır bir sorun olmaz ancak indirme hızı açısından birbirini etkileyebilirler. Güncellemeden sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

    hydra hydra (3800)