steam discord ve steamdan yukledıgım oyunlar da tepki vermiyor.

merhaba steam dıscord steam dan yukledıgım oyunlar dahı pesi tepkisiz kalıyorn oyunları kısa yolları masaustunde halen  exler renksiz . oyundun dosyalarının ıcınde kı exlerde de tepki vermıyor en son crome reklam vırusu bulastı sılmek ıcın bır kaç tane vırus programı denedım sonuc bu vıruste duruyor pc de kople sıfırlamak ıstemıyorum. windows 10  kullanıyorum

yaqlasma yaqlasma (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Temiz kurulum şart bir a önce temiz kurulumm yapmalısın.

    MalwareBytes İndir, MalwareBytes Nedir ? Nasıl kullanılır ?

    Bir kaç tane program indirdim işe yaramadı diyorsun hangi programları indirdin ?

    infinity infinity (402)