Steam Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda (0x570) hatasının çözümü nedir?

Steam'de bir oyun açmak istediğimde   Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda (0x570) hatası alıyorum.   Steam   Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda (0x570) hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Steam Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda (0x570) hatasının çözümü için oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin. Bunun için şu adımları uygula:

    1. Bilgisayarı yeniden başlat ve Steam uygulamasını çalıştır.
    2. Hata aldığın oyuna oyun kütüphanesinde sağ tıkla.
    3. Açılır menüden  Özellikler..  seçeneğini seç.
    4. Yerel Dosyalar sekmesine git
    5. Orta alanda bulunan Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula... butonuna bas.

    Bu işlem sonrasında Steam oyuna ait dosyaları doğrulayacak ve hatalar varsa bunları düzeltecektir.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

      Oyun dosyalarını doğrula öncelikle.

      Steam > Kütüphane > CS:GO sağ tık > Özellikler

      Dosyalardan bir kısmını silerek tekrar doğrulamayı dene.

      Oyunun kurulu olduğu diske sağ tıkla özellikler butonuna bas ve Araçlar sekmesinden "Hata Denetimi" kısmına tıkla.

      hydra hydra (3800)