Steam Etkinleştirilmiyor

Beyler ben plati.ru sitesinden garry's mod aldım ama etkinleştirirken şu hatayı alıyorum:

Bu eşya kütüphanenize eklenemiyor çünkü ülkenizde kısıtlanmış.

Bu hediye, belirtilen ülkelerde etkinleştirilebilir olarak kısıtlanmıştır: Ermenistan, Azerbeycan, Belarus, Gürcistan, Kırgızistan, Kazakistan, Moldova Cumhuriyeti, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Ukrayna, Rusya Federasyonu

Böyle bir şey yazıyorum hotspot shiekd vpn ile deniyorum olmuyor.

muratg muratg (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun anahtarı satın alırken yapılan büyük hatalardan birisi. Anahtarı satın alırken GLOBAL olmasına dikkat etmen gerekiyordu. Bazı oyunlarda bölge kısıtlaması olabiliyor.

    Site ile iletişime geçerek iade edebilirsin. Yapacak başka bir şey maalesef yok.

    brsozl brsozl (1961)