Steam her şey siyah oldu. Nasıl düzeltirim?

Windows 10 kullanıyorum daha öncesinde hiç bir sıkıntı yoktu taki csgo açıkken bilgisayarı güç tuşuna basıp kapatana kadar sonrasında steamdaki herşey tamamiyle siyah odu lakin oyunlar açılabiliyor ve shift tab yaptığımda açılan pencere düzgün

Bir yere tıkladığımda nereye tıkladığım görünmüyor internetle alakalı değil.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

kullanici186965 kullanici186965 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri yükleme ile sorun muhtemelen ortadan kalkar:
    Sistem Geri yükleme nasıl yapılır?

    nvidiagtx nvidiagtx (690)