Steam hesabı çalındı

Bir arkadaşımın steam hesabı çalındı şu şekilde olduğunu söylüyor;
Bir adam Benim arkadaşıma link atmış linke steam girişi yapmış ve şuan  guard  kaldırılmış e posta değiştirilmiş şifre değiştirilmiş
Steam bu gibi olaylarda ne yapıyor bizim ne yapmamız gerek ?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Buradan pek birşey yapamayız en mantıklısı Steam Destek'e başvurmak.

    Steam Destek

    infinity infinity (402)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sorun çözüldü herkese teşekkürler.

      Steam desteğe başvurdum ve benden bir çok bilgi istendi kredi kartı bilginiz (kesinlikle korkmayın) erişebildiğiniz eposta

      en son hatırladığınız şifre ve cd key (bedava aldığınız keylerden birini girebilirsiniz en büyük kanıttan biridir) ve 2 saat süren beklemeden sonra epostama steamden bildirim geldi ve link e tıklar tıklamaz yeni bir şifre oluşturdum hesabı bana geldiğinde epostası orjinal hesabıma bağlı bir şekilde ulaştı .

      Bir daha kine Daha Dikkatli Olmak Üzere

      ibrahimkav ibrahimkav (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Nasıl çözdüğünü detaylı bir şekilde yazabilirsen daha iyi olur. Gören kullanıcıların bilgilenmesi açısından. omercik 6 yıl önce
      • hallettim hocam ibrahimkav 5 yıl önce