Steam'in oyunu ilk defa çalıştırdığında yüklediği programlar nasıl engellenir?

Merhaba, Steam'de bir oyun yükledikten sonra ilk defa çalıştıracağımız zaman bir takım program yüklüyor. Ben ise bu programların yüklenmesini istemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

chreus chreus (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hiçbirşey yapamazsınız o programlar oyunun çalışmasını sağlayan programlar. Eğer başarsanız bile dll hataları verebilir yada oyun hiç açılmayabilir

    ataberkthepro ataberkthepro (99)
    8 yıl önce cevaplandı

      Arkadaşımızında dediği gibi oyunun stabil bir şekilde çalışması için gerekli yazılımlar, kütüphaneler vb. yüklenmek zorundadır. Bu yazılımların bilgisayarınıza olumsuz bir etkisi kesinlikle yoktur.

      brsozl brsozl (1961)