Steam indirme 0 byte/s da kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Steam'da indirmem 0 byte/s'da kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Hiç bir oyunu indiremiyorum :(

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm 1: İndirme bölgesini değiştirmeyi deneyin

    1- Sol üstteki "Ayarlar" kısmına tıklayın.

    2- "İndirmeler" sekmesine gelin.

    3- İndirme bölgesini "US- Miami" veya farklı bir bölgeyi seçip tamam'a tıklayın.

    Çözüm 2: Ağ ayarları

    1- Windows + R tuşlarına basın.

    2- Çıkan yere " inetcpl.cpl " yazın ve enter'a tıklayın.

    3- Yukarıdan "Bağlantılar" sekmesine gelin ve "Yerel ağ ayarları" kısmına tıklayın.

    4- Çıkan yerde "Ayarları otomatik olarak algıla" seçeneğinin tikini kaldırın.

    Çözüm 3: Steam ve DNS önbelleklerini temizleyin.

    1- Windows + R tuşlarına basın.

    2- Çıkan yere " steam://flushconfig " yazın.

    3- Steam üzerinde bir uyarı çıkacak. "Tamam"a tıklayıp devam edin.

    4- Windows arama yerine "cmd" yazın ve sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.

    5- Buraya ipconfig /flushdns yazın ve enter'a tıklayın.

    6- Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    Çözüm 4: DiagTrack'ı devre dışı bırakın

    1- Windows + R tuşlarına basın.

    2- Çıkan yere " taskmgr " yazın ve enter'a tıklayın.

    3- Yukarıdan "Servisler" kısmına gelin.

    4- DiagTrack'ı bulun ve "Durdur"a tıklayın.

    Çözüm 5: Bilgisayarınızda malware ve virüs taraması yapın.

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

    Bunları yaptıktan sonra sorun büyük ihtimalle çözülmüş olacaktır.

    toprak34 toprak34 (2026)