Steam işlem Sırasında Hata Oluştu. M610007 hatası

Ben yeni turkcell akıllı faturaya geçtim de.25 liralık.Steamdan mobil ödeme yapmak istiyorum.Şöyle bir hata veriyor."

İşlem Sırasında Hata Oluştu.

M610007

Tanımsız hata" Bu hatanın sebebi nedir sizce?Mobil ödemeyi mi açtırmam gerekiyor Ya da faturalı hatlarda mobil ödeme olmuyor mu?Turkcell müşteri hizmetlerini aradım mobil ödemen açık diyor ama satın alma yaparken hala sıkıntılı benim.

aloneman16 aloneman16 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Turkcell gelen şikayetler üzerine faturalı hatlarda mobil ödeme özelliğini kaldırdı. Aldığın M610007 hatasının sebebi budur.

    Faturasız hat üzeriden alışveriş denemelisin. Veya kredi kartı kullanacaksın.

    Turkcell, steam gibi mobil ödeme gerektiren yerlere ödeme yapabilmek için faturasız hat alman gerektiğini söylüyor. Bu sebepten işlemde hata alıyorsun.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

      Mağazasına gitsem ya da turkcell müşteri hizmetlerini arasam halledeler mi acaba?

      aloneman16 aloneman16 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        Turkcell mobil ödemeyi kapattı. Yani hiçbir yerde Turkcell mobil ödeme kullanılamayacak. Sebebi ise, çocukların anne babalarından izin almadan internetten (oyunlardan) bir şeyler satın almaları.

        toprak34 toprak34 (2026)