Steam kaldıramıyorum. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar steami pc den kaldırıp tekrardan yüklemek istiyorum iobit unistaller programı ile kaldırmayı denedim fakat halen çalışmaya devam ediyor.program ekle kaldırdan bakıyorum orada mevcut değil tamamen nasıl silebilirim acaba teşekkürler.

morganflex morganflex (40)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Program Files, ProgramData ve Program Dosyaları (x86) klasörüne girip içinde Steam kelimesi geçen bütün dosya ve klasörleri silin.

    Daha sonra Kullanıcılar > kullanıcıhesabı > AppData klasörüne girip yine aynı şekilde içinde Steam kelimesi geçen her şeyi silin.

    NOT: ProgramData ve AppData klasörlerini görüntüleyebilmek için "gizli dosyaları göster" seçeneği aktif olmalıdır.

    Daha sonra bilgisayarınızın arama kutusuna regedit yazıp Kayıt Defterini açın ve şu değerleri bulun ve silin:

    • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\ (32-bit kullanıcıları için)
    • HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam
    • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Valve\

    Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    omercik omercik (9418)