Steam Kayıp Dosya İçeriği Hatası

Arkadaşlar bu sabaha karşı FM16 adlı oyunu satın aldım.Oyunu yükle dememe rağmen yüklemiyor.Aynı hatayı CS GO Güncellemesindede aldım.Steami sildim tekrar yükledim.İnternettende bir şeyler denedim fakat olmuyor.'sağ tıkla dosya bütünlüğünü kontrol et' cevabını aldım fakat oyun yüklü değil böyle bir şey yapmam imkansız.Sorunu çözerseniz gerçekten çok büyük iyilik yapmış olursunuz.Şimdiden teşekkürler

melox melox (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yüklemeye çalışdığında nasıl bir hata alıyorsun

    erdem336 erdem336 (5)
    7 yıl önce cevaplandı

    • FM 2016 yüklenirken bir hata oluştu (kayıp içerik açıklaması) şeklinde bir hata alıyorum melox 7 yıl önce