Steam kayıt yolu hatası

Steam indirdim ve böyle bir hata aldım : (steam kayıt yolu şu anda yazılabilir olmadığından bazı steam özelliklerinde ve çalışan oyunlarda sorunlara neden olabilir. Steam'ın bu sorunu onarması ve daha sonra yeniden başlatılması gereklidir)

ama onara bastığımda hiç bir düzelme olmuyor. ayrıca çözümünde steam client serviceye izin verilmeli diye belirtiyor ancak bende steam client service gözükmüyor bile

bu durum can sıkıcı olmaya başladı cs:go indirdiğimde de fatal error alıyorum ama büyük ihtimalle sorun en başta

fbgaming fbgaming (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Steam'i sil tekrar yükle.
    Steam kütüphane dosyasını farklı diske taşı.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bu sefer de fatal error adı altında şu hatayı alıyorum : %appname% cannot run from a folder path with non-ASCII characters on this version of Windows. Please re-install %appname% to the default folder or install on Windows 7 or later fbgaming 4 yıl önce