Steam oyunlarım gözükmiyor

Abim kendi steam hesabına 2 yıldır girmiyor bu gün girdiğinde steamde aldığı tüm oyunlar tüm herşey silinmişti

alibaran21 alibaran21 (25)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Steam'de oyunlar durduk yere silinmez, ister 5 yıl girmeyin ister 2 yıl satın aldığınız oyun sonsuza kadar sizindir. Steam Desteğe başvurun.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Silinmesi imkansız sonuçta para verip alıyorsun. Ben de 8 sene önce bir oyun almıştım 2 sene önce steam a girdim halen daha hesabımda idi o oyun. Aldığın oyun eğer hesabında yani kütüphanede yok ise hesaptan çık ve tekrardan gitmeyi sene olmadı Google üzerinden steam'ın resmi sitesinden kütüphane'ne bak

      darkcrak darkcrak (5168)