Steam oyunu indirmiyor

Arkadaşlar steam den Payday 2 aldım fakat idiremiyorum fiber olmasına ragmen torrent veya dosya indirmede sıkıntı olmuyor. İndirme hız 0 oluyor 5 dk sonra 1.3mbt oluyor sonra yıne 0 oluyor bu şeklilde 534 mb indirdim sıkıntı nedir. PC yı kapayıp açtım steam oyun indirmiyor

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Steam 0 bytes indirme sorunu Steam sunucularundan kaynaklanıyor olabilir. Eğer diğer internet işlemlerinizde bir yavaşlama yoksa, yani internetiniz normal işliyor tek sorun Steam'de ise, seçili sunucuda sorun var demektir.  Bu steam sunucusu çok yoğun olabilir.

    Steam 0 bytes indirme sorunun çözümü için bölge değiştirmeyi deneyebilirsiniz

    1. İndirme işlemini durdurun.
    2. Steam > Ayarlara gidin.
    3. İndirmeler'i tıklayın.
    4. İndirme bölgesini farklı bir ülke seçin.
    5. İndirme işlemini yeniden başlatın.

    Bu şekilde başka sunucu üzerinden oyunu indirmeye başlamış olacaksınız.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Onu da denedıım yıne aynı galiba disk kullanımdan kaynaklanıyor defrag yapıyorum şuan xazxaz10 7 yıl önce
    • @xazxaz10 diskte yer yoksa indirme yapamaz tabi. Yeterli boş disk alanı var mı onu kontrol edin. hakan 7 yıl önce
    • yer var bomboş disk xazxaz10 7 yıl önce

    Sorunu çözebildin mi? Aynı sorunu CS:GO indirirken yaşıyorum.

    emirhanztrk emirhanztrk (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    Arkadaşlar aynı problem bende de var ne denediysem olmadı oyunları bile sildim yardımcı olursanız sevinirim.

    kullanici511048 kullanici511048 (1)