Steam profilime nasıl gif ekleyebilirim?

Steam profilime gif koymak istiyorum güzel görüksün diye, nasıl koyabilirim?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle yapabilmek için Steam Seviyenizin olması gerekiyor. Tam emin olmamakla beraber 3 level - 10 level arasında yapabiliyorsunuz.

    Seviyenizin yeterli olduğunu varsayarak Steam'e girip Topluluk kısmından Atölye sekmesine giriyoruz.

    Ardından aşağı ufaktan indikten sonra sağ taraftan " Dosyalarınız " seçeneğine tıklıyoruz.

    Bu kısımdan " Çizimler " sekmesine tıklıyoruz.

    Gelen sekmede Sağ taraftan " Çizim Yükle " Seçeneğine tıklıyoruz.

    " Oyuna Özel Değil " Seçeneğine tıklayarak devam edelim.

    Buraya oluşturduğunuz gif'i ekleyelim. Yalnız 8 MB'tan küçük olmak zorunda.

    " Bu Çizimi Benim Yarattığımı Onaylıyorum " işaretine tıkladıktan sonra " Kaydet Ve Devam Et " butonuna tıklayalım.

    Tıkladıktan sonra herhangi bir şey olmayabilir ve sizi yukarı atabilir bu sırada biraz beklemelisiniz çünkü dosyayı Upload edip işlemektedir.

    İşlem tamamlandıktan sonra Profilinize gelin ve Profili Düzenle seçeneğine tıklayın.

    " Sergilenen Vitrin " sekmesine girelim.

    Bu kısımdan " Çizim Vitrini " kısmına tıklayalım.

    Ortada çıkan kalem işaretine tıklayıp Çizim Vitrinimiz'den oluşturduğumuz Gif'i ekleyelim.

    Ve artık işlem tamam! Profilinizi güzelleştiren Gif'i eklemiş bulunmaktayız.

    hydra hydra (3800)