Steam Rocket League başlamıyor

Steam Rocket League başlat tuşuna basıyorum sonra çalışıyor diyip sonra tekrar başlat tuşu gelip oyun başlamıyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

rialx rialx (22)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşe yarayabilecek çözümler;

    2 - )   My Games klasöründe ki Rocket League dosyasını silip steam'den dosya bütünlüğünü doğrula.

    STEAM > Kütüphane > Rocket League > Sağ tık özellikler > Yerel Dosyalar > Dosya Bütünlüğünü doğrula.

    2 - ) Başlangıç kodu ekle.
    Oyuna kütüphaneden sağ tıkla özellikler seçeneğine tıkladıktan sonra " -force-d3d9 " yaz.

    3 - ) Kütüphane den oyuna sağ tıkla, Yerel dosyalar kısmından yerel dosyalara göz at seçeneğine tıkla ve oyunu dosya konumundan " YÖNETİCİ OLARAK " çalıştır.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim rialx 3 yıl önce