Steam Rocket League başlamıyor

Steam rocket league yeni güncelleme geldikten sonra  oyumum açılmamaya başladı sorunum şu,oyna tuşuna bastıktan sonra oyunum başlamıyor ve oyna tuşu tekrar geliyor oyunu sildim sonra yine yükledim aynı sorun

rialx rialx (22)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hata vermiyorsa tek çare Process Monitor ile rapor oluşturmak.

    Öncelikle aşağıdaki linkten " Process Monitor " adlı uygulamayı indir.

    Masaüstüne klasör oluşturarak içinde ki dosyaları o klasöre at yada klasöre çıkart seçeneğine tıklayarak klasör'e çıkart.

    Sonrasında ise Klasör içerisindeki " Procmon " dosyasını aç.

    Program açıldıktan sonraa ekran da ki raporları silmek için " CTRL + E ve CTRL + X "   yaparak silebilirsin.

    Sonra CTRL + L yaparak rapor oluşturmanın ilk adımına başlayabilirsin.

    Sırasıyla anlatıyorum, dikkatli oku yanlış yaparsan işlem tamamlanamaz.

    1 Yazan kısım da " Architecture " yerine " Process Name " ibaresini seçeceksin. 3. exe dosyası yazan yere hata veren oyun yani Rocket League oyununun exe dosyasını buraya yazacaksın, örneğin aşağıda ki gibi;

    RocketLeague.exe yazdıktan sonra ADD kısmına tıkla sonrasında OK tuşuna tıkla. .Exe yazmalısın sonuna

    Sonra CTRL + E tuşuna bas, bastıktan sonra oyunu aç Oyna tuşu tekrar aktif olana kadar bekle, sonra oyun açılmadığında/Oyna tuşu geldiğinde tekrar CTRL + E yaparak raporlamayı durdur.

    Sonrasında Kaydet tuşuna bas ve hiç bir şeye dokunmadan OK tuşuna bas. Rapor Masaüstünde ki Process Monitor dosyasına gidecek. Bu dosyayı istersen WinRAR ile RAR haline getirerek paylaş istersen düz bir şekilde.

    İşlem tamam sonrasında oluşan " LogFile " Dosyasını aşağıda ki sitelerden birine yükle ve linkini paylaş;

    MediaFire
    Google Drive
    OneDrive

    Not : Dosya.TC sitesine yükleme, site POP-UP ve ADWARE taşıyor!

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • bu kadar uğraştıktan sonra çözülmeyecek cidden eminim buna bu yüzden daha kısa bir yol yok mu rialx 3 yıl önce
    • Hata vermiyor kısa yolu yok, hata vermediği için bu yola başvurduk, emin ol anlattığımdan daha kolay ve basit, 1 dakikanı bile almıyor @rialx hydra 3 yıl önce