Steam Siyah ekran ve arkadaş ve sohbete girilmiyor

10 dk önce bilgisayarımı açtım açtığım gibi steam açıldı açıldığında kütüphaneye tıkladığımda ekran siyah bir şekilde kaldı arkadaşlar ve sohbetede girilmiyor bu hatadan sonra ve ekran sürekli siyah kalıyor ekran sanki sürekli kendini yeniliyor sanki sürekli f5 basılı kalmış gibi

alibaran21 alibaran21 (25)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Steam'ı denetim masasından kaldır ve tekrardan indir sorunun düzelecektir eğer düzeltmez ise başka çözümler arayacağım

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Olmadı hocam alibaran21 3 yıl önce
    • Antivirüs programı kullanıyor musun @alibaran21 darkcrak 3 yıl önce
    • evet esed nod32 alibaran21 3 yıl önce
    • Antivirüs programını kaldır ve ardından'da steam'ı kaldır tekrardan kur. @alibaran21 darkcrak 3 yıl önce
    • Hayır bu da olmadı alibaran21 3 yıl önce
    • 🤔 Bilgisyarın güncel mi @alibaran21 darkcrak 3 yıl önce
    • Evet ama bilgisiyarı yeniden başlattıktan sonra oldu o saate kadar hiç bir sıkıntısı yoktu alibaran21 3 yıl önce
    • https://vimeo.com/437645595 hocam tam olarak şu ekran görüntüsündeki gibi oluyor alibaran21 3 yıl önce
    • Temiz ön yükleme yapar mısın @alibaran21 darkcrak 3 yıl önce
    • olmadı hocam gene aynı hocam peki bir anda bu olay oldu peki ileri bi zaman da kendi kendine geçe bilirmi alibaran21 3 yıl önce

    Sistemi yeniden başlat ve modemi kapatıp aç, sorunun yüksek ihtimal çözülecektir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Hocam denedim aynı hatayı veriyor alibaran21 3 yıl önce