Steam şu anda isteğinizle ilgilenemiyor daha sonra tekrar deneyin hatası (e-posta değişimi)

Merhaba

Steame giriş yaptığımda "bu mail adresini güncellemek istermisiniz ? Evet , Hayır güncelle" yazısı çıktı bende zaten e-posta hesabımı değiştirmek istiyordum steam şifremi ve yeni e-posta hesabımı yazdım mail hesabıma ve telefonuma doğrulama kodu kodu geldi onları girdim daha sonra "Steam şu anda isteğinizle ilgilenemiyor daha sonra tekrar deneyin" yazısı ile karşılaştım sebebi , çözümü nedir?

Teşekürler

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu geçiçi bir durum olabilir.Eğer daha önceden sorun yaşamayıop e-posta dan sonra bu durumu yaşadıysanız, bu durum yüksek ihtimalle geçicidir.Biraz bekleyerek daha sonra tekrar deneyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)