Steam Windows 7 desteği ne zaman bitecek?

Steam Windows 7 de çalışmaya devam edecek mi? Windows 7 kullananlar ne zamana kadar ne zamana kadar Steam kullanmaya devam edebilecekler?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Steam güncel verilerine göre şuanda Steam kullanan kullanıcıların %79'u Windows 10 kullanıyor.  Windows 7 64 bit kullananlar şuanda %13 civarında. Windows 8 kullananlar %2.

    Doğal olarak 2020 başından beri Windows 10 kullananların sayısında ciddi bir artış var. Malum Microsoft Windows 7 desteğini kesti.

    Steam Windows XP ve Windows Vista desteği kesilmişti. Şimdi sırada Windows 7 ve Windows 8 var.

    Steam bazı Google Chrome kütüphanalerini kullanıyor.  Bu sebepten Google Chrome Windows 7 desteğinin kesilmesi ile Steam Windows 7 desteğinin kesilmesi ve destek bitiş tarihleri birbiriyle doğrudan bağlantılı.   Google Chrome Windows 7 desteğiniz Temmuz 2021 tarihinde bitireceğini söyledi. Fakat yine bu tarihte Windows 7 kullananların sayısına bakılacak ve belki Windows 7 desteğinin bitişi başka bir tarihe ertelenecek.

    hakan hakan (15424)