Steam "yüklenirken bir hata oluştu" sorunu

Steam "(Bir oyun ismi)yüklenirken bir hata oluştu(bağlantı kesildi)" hatası alıyorum birkaç gündür.Yardım edebilecek biri var mı?

ghost35official ghost35official (1)
5 yıl önce sordu

  • Oyunun adı ne? Diğer oyunlarda da böyle sorun var mı? ayrıca bu hatanın fotoğrafını koyar mısın darkcrak 5 yıl önce
  • Her oyunda oluyor kanka.Şimdi o sorunu bir şekilde hallettim ama şimdi de indirme hızını 0 bytes gösteriyor.Sadece atölyeden indirme yapabiliyorum. ghost35official 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Arkadaşlar çok saçma bir şekilde atöyle içeriği iniyor.Sadece oyunlar inmiyor 0 bytes gösteriyor indirme hızını

ghost35official ghost35official (1)
5 yıl önce cevaplandı

    1.Çözüm:

    Daha önceden @hakan bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmışdı dilersen bu link'den gide bilirsin.

    Hakan'ın yazdığı çözüm yöntemi:

    1. İndirme işlemini durdurun.
    2. Steam > Ayarlara gidin.
    3. İndirmeler'e tıklayın.
    4. İndirme bölgesini farklı bir ülke seçin.
    5. İndirme işlemini yeniden başlatın.

    2.Çözüm:

    1. Steam'ı aç
    2. Steam'ı açtıkdan sonra Windows+R tuşlarına ayn anda bas
    3. Windows+R tuşlarına basılı durdukdan sonra karşına çalıştır penceresi gelecek ve " steam://flushconfig " tırnak içindeki kodu oraya yapıştır ve enter tuşuna bas
    4. Sonra steam dan sana Tamam veya İptal ekranı gelecek Tamam'a bas

    Bu yöntem ile Steam'daki ön belleğin temizlenecektir.

    darkcrak darkcrak (5168)