Step Dosya işleme

Solidworks Step. uzantılı çizim dosyasını solidworks olmadan çizim üzerinde değişiklik nasıl yapabilirim. Mevcut çizimi olan objeyi 3d printer e gönderdiğimde makina kalınlıklar nedeniyle çizimi göremiyor. Çizimi 1/70 ölçekle printer e gönderdiğimde çizimdeki objeler çok inceliyor ve baskı alamıyorum. parçalara ofset/Kalınlık vermem gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim ?

SkippeR SkippeR (16)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Solidworks programını bilmiyorum ama genelde bu tür çizim programlarında genel bir kural vardır. .step uzantılı dosyayı başka bir program ile açabilir, görüntüleyebilirsin ama muhtemelen bunu solidworks olmadan düzenleyemezsin. Herhangi bir değişiklik yapmak için Solidworks gerekli olacaktır diye düşünüyorum.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      Maalesef Solidworks programı da kurdum. Ama değişikliğie izin vermiyor. Cevap için teşekkür eederim.

      SkippeR SkippeR (16)