Stereo Karışımı

Merhaba benim bir sorum var benim bilgisayarımda kendinde olan ses ayarlarında mikrafon kısmında stereo karışımı var bunu açınca sistemimdeki sesler mikrafon gibi karşı tarafa gidiyor ama asıl sorum şu normal bir mikrafonda +10 basla konuştuğum zaman 3-4 tık seviyesine çıkıyor mavi işaret ancak stereo karışımında boydan boya mavi oluyor ses ışığı bu karşı tarafa çok buğultulu göndermezmi sesi yani ben bu stereonun ses seviyesini %100 %20 ye indirsem mikrafonumdaki ışık seviyesine gelse o zamanda çokmu az gider ses ne yapmalıyım saolun

kullanici819172 kullanici819172 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne istediğini tane tanet anlat. Sesinin karşıya çok mu gitmesini istiyorsun?

    hydra hydra (3800)