STOP: 0X0000000A kodlu mavi ekran hatası nasıl çözülür?

Kuzenimin bilgisayarı açıldıktan bi 20-30 dk sonra böyle bir mavi ekran verip kapanıyor sorun ne olabilir?

treajen treajen (43)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Minidump dosyasını at.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • İstedim dosyaları bana atınca buraya atarım hemen. treajen 2 yıl önce
    • tamamdır @treajen hydra 2 yıl önce
    • Evet söyledim fakat Windows klasöründe Minidump diye bir klasör bulunmuyor. Başlangıç ve kurtarma ayarlarından baktığında %SystemRoot%\MEMORY.DMP yazıyor ama yok nedense. treajen 2 yıl önce
    • Memtest ile belleklere test uygulasın. Çift slot varsa tek tek denesin normal kullanımda sorun oluyor mu diye. Ardından memtest yapsın. Bunu yap sonra tekrar geri dönüş yap bana, diğer adımları da söyleyeyim. @treajen hydra 2 yıl önce
    • Tamamdır çok teşekkürler denemesini söyleyeceğim. treajen 2 yıl önce