Stop fidye virüsü - Error: Unable to decrypt file with ID

Sistem win7. Carote tüm pc yi sardı. 1 orjinal , 1 virüslü dosya işlemini uyguladım. başarılı. Ancak çoklu dosya işlemini başaramadım. Ne yapmalıyım

File: C:\Users\Tunasar\Desktop\deneme\1 SARI FLASH 24052018\17-18 SEZON\HAFTALAR\okulhaftalikprogram.xls.carote Error: Unable to decrypt file with ID: KC6xxlVE0nMR2H0P4NtC2zt14pFUV1JEyBGWJg8C

tunasar tunasar (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://uzmanim.net/soru/stop-fidye-virusunun-sifreledigi-dosyalar-nasil-cozulur-emsisoft-cozumu/99328 buradaki çözümde de görebileceğin gibi Carote uzantısı çözülebiliyor.

    Elinde bir şifreli ve aynı dosyanın bir de şifresiz hali varsa linkteki işlemi yap.  Daha sonra indirdiğin Emsisoft STOP Djvu Decryption bilgisayarı tamamen taratacaksın. Sorun yaşadığın nokta nedir? Bu işlem tüm dosyalarını çözecek

    alattin alattin (16999)