Stop/Djvu(Online) Fidye virüsü nasıl çözülür? Dosyalarımı nasıl kurtarabilirim?

Merhaba bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı. Gönderilen dosyada "datarestore@iran.ir" mail adresi vardı bunu arattım stop/djvu türüymüş ve online olduğunu öğrendim. Dosyaları kurtarma imkanı var mı yoksa tamamen gitti mi dosyalar? Şimdiden teşekkürler.

blade1 blade1 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosyanın uzantısı önemli. Şifrelenen dosyaların uzantısı ne oldu? Uzantıyı yazarsan çözümü var mı yok mu söyleyebilirim.

    alattin alattin (16999)