Streamable nedir nasıl kullanılır?

Streamable ne için kullanılır veye amacı nedir?

Streamable nasıl kullanılır?

Streamable ücretli bir uygulama mıdır?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Streamable, online video yüklemek için kullanılan bir sitedir, bilgisayar üzerinden video paylaşabiliyorsunuz.

    Arkadaşlarınıza kısa süreli video atmak istiyorsunuz ama paylaşacak yer bulamıyorsunuz streamable bu sorunu ortadan kaldırıyor .

    video yüklediğiniz zaman size bir link veriyor video için sayfa açılıyor ve (sadece o video linkini verdiğiniz kişiler videoyu izleyebilir)

    Streamable ücretli bir uygulama mıdır?

    Streamable free ve premium sürümleri bulunmakta. (sadece reklam kaldırmak için para istiyor reklam istemeyenler satın alabilir)

    video yüklemeniz için para asla talep etmez rahat edebilirsiniz.

    Streamable nasıl kullanılır?

    Sitesine girmemiz gerekiyor giriş yapıyoruz bilgisayardan veya url olarak video yüklüyoruz.

    Türkçeye çevirebilirsiniz sağ tık olarak daha iyi anlayabiliriz''bir video dosyası yükle''veya ''paste a video url'' ile video yükleyebilirsiniz.

    ve video yüklenmesini bekledik ve yüklendi ve linke basıyoruz bu kadar (video isminin altında link verecekler)

    ve videomuz hazır artık link paylaşarak video izlemelerini sağlayabilirsiniz.

    Streamable ile yaşanan sorunlar?

    Premier lig ile arasında savaş oluşmuş premier lig videolarını kaldırması için zorlanmış

    Premier lig vs streamble konusu

    bir aralar türkiyede yasaklanmış vpn kullanarak giriş sağlanmış .

    Streamable bize sunduğu özellikleri nelerdir?

    • Videolar uyumlu cihazlarda 720p ve 60FPS'de yayınlanır.
    • Sitenizde pop-under, tıklama jackers veya diğer istilacı reklamlar yayınlamıyoruz.
    • Sitenize video gömme.
    • Para vermeniz karşılıgında reklam engelliyoruz ve izlenme kazandırıyoruz.
    • Web üzerindeki en hızlı video yükleyici.
      Bunun için bizim sözümüze değil, kendiniz deneyin görün.

    bl4lev bl4lev (790)