Stronghold Crusader kurulumu indirdim ama birlikte aç çıkıyor

selam aleykum abıler. internetden  Stronghold Crusader indirdim bir file dosyası geldı dosyayı acamıyorum. üzerıne tıklıyorum baska uygulamalar ile aç diyor (Word Exel Poınt gıbı uygulamalar uzerınde). ne yapabilirim.

tektek tektek (6)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aleyküm selam,

    Muhtemelen virüslü dosya olabilir. Malwarebytes ile bir tarama yapın. Crack kullanmanız riskli, tavsiye etmem ama eğer illa kuracaksanız popüler ve güvenilir sitelerden indirmeniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Stronghold Crusader kurulumu .exe doayasıdır. Senin indirdiğin Stronghold Crusader dosyası muhtemlen kurulum dosyası değil. Birlikte aç ekranı geliyorsa indirdiğin dosya .exe gibi çalıştırılabilir bir format değildir. Hatalı dosyayı indirmişsin.

      hakan hakan (15424)