su an instagram hesabım maalesef hacklendi. Malesff oğlumun küçüklüğü ve tüm resimler ve ona yazdığım tüm yazılar ordaydı.ne yapabilirim??

Merhaba, maalesef instagram üzerindem gelem telif haklarıyla ilgili sacma bir yazıya tıkladım ve  hesabıma giriş yapıldı 2 3 adresten. Su an cok endiseliyım cunku oglum la olan resimlerim ona yazdığım yazılar hepsi orda. Guvenlık adımlarını takip ediyorum ama don dolaş e mail e onay mesajı gıdıyor. Maalesef email de değiştiririlmişş ben ne yapabilirim çok üzgünüm  yardımcı olursanız çok sevinirim :((((

mrv16 mrv16 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Instagramda size ait fotoğraflar, videolar varsa almanız çok kolay.

      https://www.youtube.com/watch?v=iKF3aR7wPTI videosunda anlatılanları adım adım yapın. Sizden fotoğraf göndermenizi, belki kimlik göndermenizi isteyecekler.

      Bu işlemleri çalınan instagram hesabı hangi telefona kuruluysa oradan yapın. Burası önemli bir nokta.

      alattin alattin (16984)