Şu anda URL'ye özel hataları tespit etmiyoruz

Google Webmaster Tools - Search Console üzerinde Tarama > Tarama hataları'na baktığımda  URL Hataları Şu anda URL'ye özel hataları tespit etmiyoruz şeklinde bir uyarı görüyorum.

Şu anda URL'ye özel hataları tespit etmiyoruz ne demek, sitemdeki bir soruna mı işaret?

alattin alattin (16984)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu anda URL'ye özel hataları tespit etmiyoruz mesajı nedir?

    Şu anda URL'ye özel hataları tespit etmiyoruz mesajının anlamı, Google son yaptığı taramada sitenizde herhangi bir 404 hatası tespit etmedi demektir. Yani sitenizde son taramada herhangi bir url hatası bulunamadı anlamına gelir. Bu mesaj sitede her şeyin yolunda olduğunu gösterir.

    Eğer bir sonraki Google bot taramalarında sitenizde hata bulunursa tekrar bu alanda listelenecektir. Bu sebepten Şu anda URL'ye özel hataları tespit etmiyoruz hatası için panik yapmanıza gerek yok.

    alattin alattin (16984)