Sunny SN7854B model tablete hangi yazılım yüklenebilir

el formatı attım işe yaramadı yazılım yada room gerekli

bulentyildiz1 bulentyildiz1 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Problem nedir? Belki çözmenizde yardımcı olabiliriz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      istedigim yazlımı yüklersin de ne için kullanacagına baglı..

      krsn krsn (233)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Nasıl istediği yazılımı yükler? Bunu biraz açabilir misin? omercik 6 yıl önce
      • Hani Şimdi nasıl açıklıyım bilmiyorum ama tabletlere android işletim sistemi olsun başka sistemler kurabilir nethunter olsun vb .. krsn 6 yıl önce

      @bulentyildiz1 tablete ROM atacak isen sitesinden veya orjinal romunu  bulman lazım

      Sunny in sitesinde ROM yükleme yeri var tıkla urun kodunu girip kategoriniizi seçin ve işlemi yapın.

      temmuz2004 temmuz2004 (47)