Sunucu bağlantıyı reddetti

Google Chrome kullanıyorum. Bazı sitelerde Sunucu bağlantıyı reddetti gibi bir pencere ile karşılaşıyorum. Özellikle reklam alanlarının içinde gri bir kutu çıkıyor ve içinde Sunucu bağlantıyı reddetti yazıyor. Bilgisayarı yeniden başlattım, modemi kapattım açtım ama sorunum çözülmedi.

Google Chrome'da Sunucu bağlantıyı reddetti hatasının çözümü nedir?

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome için Adblocker bir reklam engelleyici program kullanıyorsanız bu tür sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Programı Chrome'dan kaldırarak sorununuzu çözebilirsiniz.

    Eğer bu hatayı tüm siteler için alıyorsanız aşağıdaki adımları izlemenizi öneririm.

    Chrome'da sağ üstte bulunan butona basarak "Ayarlar" bölümüne geliniz. Ardından açılan ekranda "Ağ" altındaki "Proxy ayarlarını değiştir..." butonuna basınız. Gelen pencereden "Yerel Ağ Ayarları"na basınız ve "Yerel ağınız için bir proxy sunucusu kullanın" seçeneğinin yanındaki işareti kaldırınız. Ardından "Tamam" butonuna tıklayarak işlemi sonlandırınız.

    utkubayat utkubayat (885)