Sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [503] youtube hatası

Telefondan Youtube'a girmek istiyorum ama karşıma Sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [503] youtube hatası  hatası geliyor. Telefondan Youtube'a giremiyorum. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [503] Youtube hatası şuan genel bir sorundan kaynaklanıyor. 14 Aralık 2020 tarihinde Google hizmetlerinde teknik sorunlar yaşanıyor.

    Sadece Youtube değil pek çok Google hizmeti çalışamaz durumda. Down Dedector verilerine göre sorun dünya genelinde yaşanıyor.

    Kısaca sorun sizde değil Youtube çöktü. Google hizmetleri düzelince sorun kendiliğinden hallolacaktır.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

      Başlığı açayım diye geldim. Benden hızlı birileri varmış.

      Evet şuanda dünya genelinde Youtube ve bazı Google hizmetlerine giriş yapılamıyor. Sorun  sadece Youtube'de değil. Gmail de durumdan nasibini almış durumda. Bildiğin internet çökmüş gibi oldu şuan.

      hakan hakan (15409)