Süperonline fiber CS:GO yüksek ping, regedit, bağdaştırıcı ayarlar>wi-fi özellikleri varsayılana döndürme.

Merhabalar

Süperonline fiberoptik kullanıyorum cs:go oynarken  ping değerim ortalama 160 bazen bir anda 700 lere çıkıyor bende ping düşürmek için wi-fi özelliklerini değiştirdim,regeditten bazı ayarlamalar yaptım (bu linkteki ayarları uyguladım LİNK:  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=541902268) ama ping değerim değişmedi üstüne üstlük 3mb ile indirme yapabiliyorken bu ayarlardan sonra 2,4 e düşüş oldu.

 1.] Yaptığım ayarları nasıl varsayılana çevirip eski indirme hızıma ulaşabilirim ?

2.]Ping değerimi düşürmek için neler yapabilirim?

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Edit:

    Sistem geri yüklenemiyorsa wifi suücüsünü önce kaldırırsın (tamamen kaldırırsın) sonra sürücüyü yeniden yüklersin. Böylece daha önce değiştirdiğin wifi ayarları sıfırlanarak varsayılan hale gelir. Bu çözüm sağlamazsa Windows işletim sistemli PC problemlerinde öncelikli çözüm arayışları neler olmalıdır ve nasıl yapılmalıdır? (tıkla) konusunda gösterilen çözümler (tamamı) uygulanarak denenmelidir. Bu çözümlerde işe yaramazsa önce internet servis sağlayıcı müşteri hizmetlerine problem bildirilir ve  oradan çözüm beklenir. Eğer problem internet servis sağlayıcı kaynaklıda değilse bu defa geriye PC'ye format atarak sistemi yeniden oluşturmak kalır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    https://uzmanim.net/soru/oyunlarda-ping-sorunu/72274

    kugabugra18 kugabugra18 (47)